Domki wczasowe
Alicja

- okolica -

Mielenko

Mielenko to niewielka nadmorska miejscowość mieszcząca się w środkowej części Wybrzeża Morza Bałtyckiego na pobrzeżu Słowińskim. Największym atutem Mielenka jest jego położenie i możliwość spędzenia wczasów w ciszy i spokoju. Niezatłoczona i czysta plaża stanowi, za dnia, idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny, a wieczorami długie spacery o zachodzie słońca. Nieopodal naszego obiektu mogą Państwo skosztować ryby wędzonej tradycyjnie.

Główną atrakcją turystyczną znajdującą się w okolicy Mielenka jest kurort Mielno. Znajduje się tam strzeżona plaża, z ponad 60. wykwalifikowanymi ratownikami, na której wczasowicze mogą zażywać kąpieli słonecznych i bawić się bez końca. Dodatkowo do dyspozycji turystów są takie atrakcje jak: zjeżdżalnie wodne, przejażdżka bananem ciągniętym przez motorówkę, boisko do gry w siatkówkę plażową, piłkę nożną i wiele więcej.

Niezwykłą wygodą dla turystów zażywających plażowego wypoczynku jest bardzo rozwinięta gastronomia. Wystarczy przejść dosłownie kilka metrów z plaży by znaleźć się w jednej z wielu restauracji czy miejscowych smażalni ryb.